nejdříve v 10:45
aktuálně není k dispozici

Rozvoz do 30 minut

Vážení zákazníci,

Rádi bychom vás informovali o našem snažení zajistit rychlý rozvoz vaší objednávky. Naše prioritou je dodat vám vaše jídlo v co nejkratším možném čase, a proto se snažíme garantovat rozvoz:

Do 30 minut pro oblasti Stodůlky, Řeporyje, Jinonice.

Do 40 minut pro oblasti Zličín, Řepy, Ořech, Motol, Košíře, Holyně, Jinočany, Zbuzany, Chrášťany, Třebonice.

Do 60 minut pro oblasti Barrandov, Slivenec, Hlubočepy, Radlice, Ruzyně, Sobín, Dobříč, Rudná, Chýně, Tachlovice, Nučice, Hostivice, Liboc, Vokovice, Dejvice, Veleslavín, Břevnov, Střešovice, Liboc, Hlubočepy, Barrandov, Slivenec, Radotín, Chýnice, Choteč.

Nicméně, vzhledem k aktuální dopravní situaci, zejména během dopravní špičky, nemůžeme vždy zaručit dodržení této doby. Rádi bychom vás ujistili, že děláme maximum pro to, abychom vaši objednávku doručili co nejrychleji, ale jsou situace, které jsou mimo naši kontrolu.

Dopravní zácpy, nehody či neočekávané události na silnicích jsou faktory, které mohou ovlivnit rychlost rozvozu. Chceme se vyvarovat jakýchkoli komplikací a zároveň zajistit, že vaše jídlo dorazí čerstvé a v pořádku.

Děkujeme vám za pochopení a trpělivost v případě, že doba rozvozu přesáhne 30 minut. Budeme vás průběžně informovat o stavu vaší objednávky a snažit se doručit ji co nejdříve. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a jsme vděční za vaši podporu.

Tým Pizza Joy